Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Santuokų registravimas Įkelta2021.11.26

2021 m. lapkričio 11 d., Oslo širdyje, didžiausio Norvegijos banko DNB centrinėje būstinėje, Lietuvos ambasada Norvegijoje kartu su Lietuvos Norvegijos prekybos rūmais ir profesionalais organizavo Norvegijos – Lietuvos verslo forumą 2021.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »

Pristatome rugsėjo mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3q74bxC

Lietuviai Norvegijoje »

Lapkričio 1-2 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs. Lapkričio 1 d. minima Visų Šventųjų diena ir lapkričio 2 d. - Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) diena.

2021 m. lapkričio 11 d., minint Lietuvos ir Norvegijos diplomatinių santykių šimtmetį, Lietuvos ambasada Norvegijoje ir Norvegijos ambasada Lietuvoje, bendradarbiaujant su Lietuvos-Norvegijos prekybos rūmais ir Norvegijos-Lietuvos prekybos rūmais rengia didžiausią metų verslo renginį - Norvegijos – Lietuvos verslo forumą 2021 m. Planuojama, kad renginyje dalyvaus Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »

Jau aštuonioliktąjį kartą Osle organizuojamas festivalis „Baltijos kino dienos“ šiais metais ypatingas Lietuvai. Šįkart Lietuva – pagrindinė festivalio šalis, o programoje – net septyni Lietuvos kūrėjų filmai: režisieriaus Jurgio Matulevičiaus debiutinis filmas „Izaokas“, pasaulyje gerai žinomo lietuvių kilmės menininko Jono Meko filmas-esė „Prisiminimai iš kelionės į Lietuvą“, režisieriaus Šarūno Barto istorinis vaidybinis filmas „Sutemose“, pripažintos dokumentinio kino kūrėjos Giedrės Žickytės „Šuolis“, antrasis režisierės Linos Lužytės vaidybinis filmas „Pilis“ ir du trumpametražiai filmai – Domo Petronio ir Vytauto Pluko kartu kurtas filmas „Ieva“ bei Jorūnės Greičiūtės „Viskas gerai“.

Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Pristatome rugsėjo mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3iAo4bK

Lietuviai Norvegijoje »

Tradicinis Oslo tautų festivalis po metų pertraukos vėl šurmuliuoja Oslo centre spalio 1-3 d. Šiemet jame savo šokius, dainas ir muziką pristatė apie keturiasdešimties Osle gyvenančių tautinių mažumų atstovai.

Lietuviai Norvegijoje »

Norvegijos Vyriausybės sprendimu nuo rugsėjo 25 d. 16:00 val. Norvegijos laiku atšaukiamos visos šiuo metu šalies viduje galiojančios sugriežtintos taisyklės, susijusios su koronavirusu. Vienintelė galiosianti taisyklė išlieka saviizoliacija užsikrėtus COVID-19 liga. Nepasiskiepijusiems asmenims rekomenduojama po sąlyčio su sergančiuoju COVID-19 asmeniu atlikti testą arba izoliuotis.

Nuo spalio 1 d. Norvegija panaikina rekomendaciją nekeliauti už ES/EEE, Jungtinės Karalystės bei Šveicarijos ribų.

Kelionių rekomendacijų pakeitimai, įsigaliosiantys nuo rugsėjo 25 d. 16:00 val. Norvegijos laiku:

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus, atlikti praktiką.

Rugsėjo 20 d. LR ambasadorius Norvegijoje Jonas Paslauskas ir atašė konsuliniams klausimams Justina Razumaitė dalyvavo nuotoliniame seminare - diskusijoje, skirtoje aptarti vaiko teises, jų apsaugą ir jų įgyvendinimą, sąvokas, praktiką Norvegijoje ir Lietuvoje, atsakingų Lietuvos ir Norvegijos institucijų bendradarbiavimą vaiko teisių srityje. 

Džiaugiamės galėję dalyvauti ir norime pasidalinti įstabaus Lietuvos-Norvegijos dainų ir šokių festivalio Rogalande, įvykusio rugsėjo 18 d., akimirkomis. Rogalando lietuvių bendrijos ir jos pirmininko Sauliaus Trepekūno iniciatyva ir pastangomis surengtas šokių ir dainų festivalis subūrė vietos norvegų, lietuvių kolektyvus ir svečius iš Lietuvos.

Lietuviai Norvegijoje »

Maloniai atkreipiame dėmesį, kad siekiant užtikrinti efektyviai ir greitai suteikiamą informaciją konsuliniais klausimais, Lietuvos ambasadoje Norvegijoje veikia konsulinės informacijos skambučių centras. Centro konsultantai teikia informaciją asmenims įvairiais konsuliniais ir konsulinių paslaugų teikimo klausimais.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha