Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Vaiko teisių seminaras „Šeimos gyvenimas ir vaikų auginimas Norvegijoje“

Sukurta 2021.09.20 / Atnaujinta 2021.09.21 11:04
   Vaiko teisių seminaras „Šeimos gyvenimas ir vaikų auginimas Norvegijoje“
   Vaiko teisių seminaras „Šeimos gyvenimas ir vaikų auginimas Norvegijoje“

   Rugsėjo 20 d. LR ambasadorius Norvegijoje Jonas Paslauskas ir atašė konsuliniams klausimams Justina Razumaitė dalyvavo nuotoliniame seminare - diskusijoje, skirtoje aptarti vaiko teises, jų apsaugą ir jų įgyvendinimą, sąvokas, praktiką Norvegijoje ir Lietuvoje, atsakingų Lietuvos ir Norvegijos institucijų bendradarbiavimą vaiko teisių srityje. 

   Seminarą surengė visuomeninės organizacijos „Tillit“ ir „Voksne for barn“  bendradarbiaujant su Norvegijos vaikų, jaunimo ir šeimos direktoratu (BUDFIR Barne-, ungdoms- og familiedirektoratet  ir  Regioniniu vaikų ir jaunimo psichinės sveikatos centru (RBUP Øst Regionsenter for barn og unges psykiske helse).

   Ambasadorius J. Paslauskas pristatė ambasados veiklą ir galimybes užtikrinant ir ginant vaikų teises, pasidalino konkrečia ambasados darbo patirtimi vaiko ir šeimos srityje.

   Seminare taip pat dalyvavo RBUP Øst atstovas  Leoulis Mekonenas, „Tillit“  vadovė Lina Baltrukonienė, „Voksne for barn“ atstovė Alina Wiese.

   Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Įvaikinimo ir globos skyriaus vedėja Agnė Marčiukaitienė,  tarnybos atstovės Karolina Vilimaitė ir Renata Silvanovič pristatė Lietuvos ir Norvegijos institucijų bendradarbiavimą vaiko teisių srityje.