Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Trijų Baltijos šalių bendruomenes rugpjūčio 28 d. Osle bendram šokiui ir dainai vėl subūrė tradicinė „Baltijos vasaros šventė“.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Norvegijoje »

Lietuvą pasiekė humanitarinės pagalbos siuntos iš Norvegijos. Į Pasieniečių mokyklą buvo pristatyti miegmaišiai, čiužiniai, lovos, stalai, kėdės, higienos rinkiniai ir maisto daviniai.

Užsienio politika ir diplomatija »

Norime pasidžiaugti, kad dar sausio mėnesį pradėtas darbas atnešė rezultatų. Susitikimuose, pasitarimuose, konsultacijose su Norvegijos Vyriausybės, užsienio reikalų, teisingumo ir krizių valdymo  ministerijų ir kitų atsakingų institucijų atstovais drauge su Lenkijos ir kitų šalių kolegomis  nuolat kėlėme klausimą dėl darbuotojų iš Lietuvos atvykimo į Norvegiją tvarkos trūkumų, dėl kurių mūsų žmonės patyrė ir patiria sunkumų ir suvaržymų. 

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos ir Lenkijos ambasados Norvegijoje drauge paminėjo 230 –ąsias Gegužės 3-osios Konstitucijos metines ir Norvegijos plačiajai visuomenei, tarptautinei diplomatų bendruomenei pristatė 1791 m. gegužės 3 d. paskelbtos Abiejų Tautų Respublikos Konstitucijos – pirmosios Europoje ir antrosios pasaulyje (po JAV) rašytinės Konstitucijos svarbą ir reikšmę. Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Jonas Paslauskas įteikė Lenkijos ambasadorei Norvegijoje Lietuvos banko kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230 m. sukakčiai

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »

Kovo 30 d. Lietuvos ambasada Norvegijoje, bendradarbiaudama su VšĮ „Versli Lietuva“ ir internetinių informacinių projektų „Dirbantiems Norvegijoje“ ir „Gyvenu Norvegijoje“ įkūrėja Daina Bogdaniene, surengė internetinį seminarą „Norvegija: ar laukiama sugrįžtant darbuotojų iš užsienio?“.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Norvegijoje »

Lietuvos ambasada Norvegijoje kartu su Lenkijos ambasada kovo 24 d. surengė nuotolinę apvalaus stalo diskusiją apie padėtį Baltarusijoje. Susitikime dalyvavo demokratinės Baltarusijos lyderė Svetlana Tsikhanouskaya.

Užsienio politika ir diplomatija »

Nuo kovo 17 d. visi atvykstantys į Norvegiją iš nebūtinų kelionių, įskaitant nuolatinius gyventojus, privalo izoliuotis karantino viešbučiuose. Ne anksčiau nei trečią dieną po atvykimo į šalį galima bus atlikti koronaviruso tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą, bus leidžiama tęsti karantiną kitoje leistinoje karantino atlikimo vietoje.

Užsienio politika ir diplomatija »

Visiems, iš užsienio valstybės atvykusiems asmenims privaloma turėti COVID-19 (koronaviruso) nustatymo neigiamą tyrimo (PGR arba antigeno) rezultatą, atliktą 72 val. iki atvykimo. Tyrimas turi būti parengtas viena iš oficialių ES kalbų.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »

Nuo vasario 20 d. 10:00 val. įsigalioja naujos išimtys dėl atvykimo į šalį dirbantiems Norvegijoje.

Norvegijos vyriausybė priėmė sprendimą dėl išimties taikymo būtinai reikalingiems darbuotojams, užtikrinant sklandžią ir nuolatinę veiklą šalies pramonėje bei versle. Atkreipiama dėmesį, kad ne visi dirbantys Norvegijoje galės atvykti į šalį naudojant šią išimtį.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos Respublikos ambasadorius Norvegijos Karalystėje Jonas Paslauskas sveikina artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »

Vasario 11 d. įvyko Lietuvos ambasadoriaus Norvegijos Karalystėje Jono Paslausko ir komercijos atašė Norvegijoje Dariaus Budrio surengtas internetinis susitikimas su Lietuvos verslo vadovų klubu.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Norvegijoje »

Švedijos vyriausybė priėmė nutarimą, kad iki kovo 31 d. pratęsiamas draudimas atvykti į Švediją iš Norvegijos, Danijos ir Jungtinės Karalystės.

 

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų