Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Pristatome rugsėjo mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3q74bxC

Lietuviai Norvegijoje »

Jau aštuonioliktąjį kartą Osle organizuojamas festivalis „Baltijos kino dienos“ šiais metais ypatingas Lietuvai. Šįkart Lietuva – pagrindinė festivalio šalis, o programoje – net septyni Lietuvos kūrėjų filmai: režisieriaus Jurgio Matulevičiaus debiutinis filmas „Izaokas“, pasaulyje gerai žinomo lietuvių kilmės menininko Jono Meko filmas-esė „Prisiminimai iš kelionės į Lietuvą“, režisieriaus Šarūno Barto istorinis vaidybinis filmas „Sutemose“, pripažintos dokumentinio kino kūrėjos Giedrės Žickytės „Šuolis“, antrasis režisierės Linos Lužytės vaidybinis filmas „Pilis“ ir du trumpametražiai filmai – Domo Petronio ir Vytauto Pluko kartu kurtas filmas „Ieva“ bei Jorūnės Greičiūtės „Viskas gerai“.

Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Pristatome rugsėjo mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3iAo4bK

Lietuviai Norvegijoje »

Tradicinis Oslo tautų festivalis po metų pertraukos vėl šurmuliuoja Oslo centre spalio 1-3 d. Šiemet jame savo šokius, dainas ir muziką pristatė apie keturiasdešimties Osle gyvenančių tautinių mažumų atstovai.

Lietuviai Norvegijoje »

Džiaugiamės galėję dalyvauti ir norime pasidalinti įstabaus Lietuvos-Norvegijos dainų ir šokių festivalio Rogalande, įvykusio rugsėjo 18 d., akimirkomis. Rogalando lietuvių bendrijos ir jos pirmininko Sauliaus Trepekūno iniciatyva ir pastangomis surengtas šokių ir dainų festivalis subūrė vietos norvegų, lietuvių kolektyvus ir svečius iš Lietuvos.

Lietuviai Norvegijoje »

Oslo lituanistinės mokyklos „Gintaras“ mokslo metų atidaryme rugsėjo 12 d. dalyvavęs LR ambasadorius Norvegijoje J. Paslauskas padėkojo mokyklos mokytojams už lietuvybės puoselėjimo pastangas ir nuoširdų lituanistinio švietimo darbą Norvegijoje. Mokyklos mokiniams ir jų tėveliams ambasadorius linkėjo ryžto tobulinti gimtosios kalbos žinias ir smalsumo pažinti gimtąjį kraštą, jos kultūrą ir tradicijas.

Lietuviai Norvegijoje »

Nuoširdžiai sveikiname naujų mokslo metų proga visų lituanistinių mokyklų vadovus, mokytojus, mokinius ir tėvelius!

Rugsėjo 4 d. ir 5 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Norvegijoje Jonas Paslauskas dalyvavo lituanistinės mokyklos Dramene „Žilvinas“ ir lituanistinės mokyklėlės Mosse naujųjų mokslo metų atidarymo šventėse.

Lietuviai Norvegijoje »

Pristatome vasaros naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3tiCzFC

Lietuviai Norvegijoje »

Trijų Baltijos šalių bendruomenes rugpjūčio 28 d. Osle bendram šokiui ir dainai vėl subūrė tradicinė „Baltijos vasaros šventė“.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Norvegijoje »

Pristatome gegužės mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3zbp78U

Lietuviai Norvegijoje »

Šiandien - ypatingai džiugi diena: po įgyvendintos ambasados Konsulinio skyriaus rekonstrukcijos, per kurią buvo įsteigtas dar vienas klientų aptarnavimo „langelis” ir sumontuotas modernus biometrinių duomenų nuskaitymo įrenginys, pirmąjį lankytoją priėmė naujasis klientų aptarnavimo „langelis”, kuris padės mums aptarnauti daugiau lankytojų ir paspartinti konsulinių paslaugų teikimą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Norvegijos vyriausybė pristatė atvykimo į Norvegiją taisyklių pakeitimus, įsigaliojančius nuo gegužės 21 d., kuriais švelninami reikalavimai, taikomi dokumentams, skirtiems įrodyti, kad užsienio šalies pilietis yra Norvegijos gyventojas ir turi teisę atvykti į šalį.  

Lietuviai Norvegijoje »

Informuojame, kad š. m. gegužės 17 d. – Norvegijos Konstitucijos (Nepriklausomybės) dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Prie Norvegijoje veikiančių lietuvių bendruomenių būrio jungiasi neseniai šalies pietuose susikūrusi Agderio lietuvių bendrija.

Lietuviai Norvegijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha