Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kelionių rekomendacijų vykstant į Norvegiją pakeitimai

Sukurta 2021.11.23 / Atnaujinta 2021.11.23 16:47

Kelionių rekomendacijų pakeitimai, galiojantys nuo lapkričio 26 d.: 

  • Prieš atvykimą privaloma užpildyti elektroninę keleivio anketą (išskyrus asmenis iki 16 metų): https://reg.entrynorway.no
  • Grąžinamas reikalavimas neturintiems galiojančio ES skaitmeninio COVID pažymėjimo (t. y. pilnai nepasiskiepijusiems arba nepersirgusiems koronavirusu) asmenims turėti pažymą apie neigiamą koronaviruso testą, atliktą ne seniau nei prieš 24 valandas iki atvykimo. Ši taisyklė negalioja asmenims, jaunesniems nei 18 metų.
  • Reikalavimas atlikti papildomą testą atvykus į Norvegiją, pilnai nepasiskiepijusiems/nepersirgusiems asmenims per pastaruosius šešis mėnesius.

Karantino viešbučiai yra atšaukti iš reikalavimų sąrašo atvykstantiems į Norvegiją, tačiau asmenims, neturintiems vietos karantino atlikimui, pasiūlymas išlieka.

Vaikai, jaunesni nei 18 metų, nuo spalio 1 d. neprivalo atlikti karantino atvykus į Norvegiją, tačiau išlieka rekomendacija atlikti PGR arba greitąjį antigenų testą po 3 d. po atvykimo. Reikalavimas dėl privalomo testo atlikimo pasienio kontrolės punktuose vaikams, atvykusiems iš šalių su padidinta užsikrėtimo rizika, taip pat išlieka.

Norvegijos vyriausybė nekeičia taisyklių, susijusių su izoliacija po atvykimo į Norvegija. Tikėtina, kad šios taisyklės galios visą žiemą.

Atkreipiamas dėmesys, kad pasiskiepijusiems asmenims karantinas ir testai po atvykimo ir prieš atvykimą į šalį nėra taikomi.

Plačiau apie naujausius atnaujinimus skaitykite čia: https://bit.ly/32rQpvT.

Lietuva šiuo metu įtraukta į „tamsiai raudonų“ šalių sąrašą.  

Nuo spalio 1 d. Norvegijoje panaikinta rekomendacija nekeliauti už ES/EEE, Jungtinės Karalystės bei Šveicarijos ribų.

Paveiktų šalių žemėlapis atnaujinamas kiekvieną penktadienį ir galioja nuo pirmadienio vidurnakčio, t. y. 00:00 val.  

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha