Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Informuojame, kad š. m. gegužės 17 d. – Norvegijos Konstitucijos (Nepriklausomybės) dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Norime pasidžiaugti, kad dar sausio mėnesį pradėtas darbas atnešė rezultatų. Susitikimuose, pasitarimuose, konsultacijose su Norvegijos Vyriausybės, užsienio reikalų, teisingumo ir krizių valdymo  ministerijų ir kitų atsakingų institucijų atstovais drauge su Lenkijos ir kitų šalių kolegomis  nuolat kėlėme klausimą dėl darbuotojų iš Lietuvos atvykimo į Norvegiją tvarkos trūkumų, dėl kurių mūsų žmonės patyrė ir patiria sunkumų ir suvaržymų. 

Užsienio politika ir diplomatija »

Prie Norvegijoje veikiančių lietuvių bendruomenių būrio jungiasi neseniai šalies pietuose susikūrusi Agderio lietuvių bendrija.

Lietuviai Norvegijoje »

Informuojame, kad nuo 2021 m. gegužės 10 d. įsigalioja nauja asmens grįžimo pažymėjimų (AGP) tvarka. Atkreipiame dėmesį, kad išduodant AGP vaikui, kurio gimimas nėra įtrauktas į apskaitą Lietuvoje turi būti pateikti užsienio valstybės institucijų išduoti dokumentai, patvirtinantys gimimo įregistravimą, legalizuoti ar patvirtinti pažyma (Apostille) ir išversti į lietuvių arba anglų kalbą. 

Konsulinės naujienos »

Kasmet gegužės 7-ąją Lietuva mini spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Ši diena primena apie rusų carinės valdžios represijas bei keturiasdešimt metų trukusį draudimą leisti ir platinti knygas lietuviškai pabaigą. 

Istorinė, kultūros diplomatija »

Lietuvos ir Lenkijos ambasados Norvegijoje drauge paminėjo 230 –ąsias Gegužės 3-osios Konstitucijos metines ir Norvegijos plačiajai visuomenei, tarptautinei diplomatų bendruomenei pristatė 1791 m. gegužės 3 d. paskelbtos Abiejų Tautų Respublikos Konstitucijos – pirmosios Europoje ir antrosios pasaulyje (po JAV) rašytinės Konstitucijos svarbą ir reikšmę. Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Jonas Paslauskas įteikė Lenkijos ambasadorei Norvegijoje Lietuvos banko kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230 m. sukakčiai

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »

Pristatome balandžio mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/2Rksk4l

Lietuviai Norvegijoje »
Santuokų registravimas Įkelta2021.04.28

Š. m. gegužės mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »
Covid-19 apsilankė ambasadoje Įkelta2021.04.06

Gerbiamieji ambasados lankytojai,

Norime Jus informuoti, kad Covid-19 apsilankė ir mūsų ambasadoje.

Konsulinės naujienos »

Pristatome kovo mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3mjP3cj

Lietuviai Norvegijoje »

Informuojame, kad š. m. balandžio 5 d. - antrąją šv. Velykų dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Kovo 30 d. Lietuvos ambasada Norvegijoje, bendradarbiaudama su VšĮ „Versli Lietuva“ ir internetinių informacinių projektų „Dirbantiems Norvegijoje“ ir „Gyvenu Norvegijoje“ įkūrėja Daina Bogdaniene, surengė internetinį seminarą „Norvegija: ar laukiama sugrįžtant darbuotojų iš užsienio?“.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Norvegijoje »

Aktuali informacija dėl karantino viešbučių vykstantiems į Norvegiją, dėl vykimo iš Norvegijos į Švediją bei atnaujintas Norvegijos būtiniausių profesijų sąrašas.

Lietuviai Norvegijoje »
Santuokų registravimas Įkelta2021.03.24

Š. m. balandžio mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Lietuvos ambasada Norvegijoje kartu su Lenkijos ambasada kovo 24 d. surengė nuotolinę apvalaus stalo diskusiją apie padėtį Baltarusijoje. Susitikime dalyvavo demokratinės Baltarusijos lyderė Svetlana Tsikhanouskaya.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata