Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite eteryje išgirsite apie Norvegijos savivaldos rinkimus, Barnevernet, viešųjų kelių administracijos ir kitas aktualias pirmosios rugsėjo savaitės naujienas ir renginių anonsus.

Gerbiami tautiečiai,

Pristatome dar vieną naują ,,Lietuviai Norvegijoje” rubriką: ,,Misija – tėvystė: Vaikų auklėjimo ir tėvystės ypatumai Norvegijoje”. Rubrikoje kalbėsime, kokie Lietuvos ir Norvegijos vaiko teisų apsaugos sistemų panašumai ir skirtumai; kas yra mitai, o kas – faktai; suteiksime įvairiausią informaciją tėvams apie vaikų švietimą, auklėjimą, ugdymą Norvegijoje.

Lietuviai Norvegijoje »

Gerbiami tautiečiai,

pristatome rugsėjo mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“.

Lietuviai Norvegijoje »

Grįžo ne tik ruduo, bet ir atsinaujinęs projektas „Lietuviai Norvegijoje“! Naujame sezone išgirsite ne tik jau pamėgtus pokalbius su talentingais, sėkmingais ir šiaip įdomiais lietuviais Lietuvoje ir Norvegijoje, bet ir naujus projektus. Eteryje pasirodo – Lietuviai Norvegijoje Žinios. Žurnalistė Aistė Čiučiurkaitė penktadieniais pristatys aktualiausias Lietuvos ir Norvegijos politikos, ekonomikos, kultūros ir kitas naujienas bei renginių anonsus.

Lietuviai Norvegijoje »
Baltijos šalių ambasadoriai

 „Baltijos kelio“ 30-mečio minėjimo proga, Lietuvos, Latvijos bei Estijos ambasados Norvegijos Karalystėje, o taip pat Baltijos šalių tautinės bendruomenės Norvegijoje rugpjūčio 23 d. surengė draugišką sueigą Osle, Eidsvoll aikštėje, priešais Stortingo (Parlamento) pastatą.

Lietuviai Norvegijoje »
Liepa1.jpg

Gerbiami tautiečiai,

pristatome liepos mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“. Šio mėnesio numeryje skaitykite:

branches creatures.jpg

Dešimtojoje laidoje „Lietuviai Norvegijoje“  turizmo sektoriaus atstovai iš Klaipėdos, Palangos ir Neringos regionų ne tik pristato Oslo žurnalistams ir tinklaraštininkams pajūrio regioną, supažindina su lietuviško maisto paveldu, bet ir papasakoja, kaip pasikeitė šis regionas ir kokios vyraujančios  atostogų tendencijos.

branches creatures.jpg

Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje projektas „Lietuviai Norvegijoje“ įgauna pagreitį. Pristatome naują rubriką Lietuviai Norvegijoje / D.U.K. Dirbantiems Norvegijoje su Daina Bogdaniene. Išgirsite daug naudingos informacijos apie darbo santykius Norvegijoje, kurią suteiks Darbo inspekcijos ir Paslaugų centro užsieniečiams darbuotoja Daina Bogdanienė.

branches creatures.jpg

Devintojoje LR ambasados Norvegijos Karalystės laidoje „Lietuviai Norvegijoje“ kalbiname naujai susikūrusios Hordalando Lietuvių Bendrijos „Vytis" pirmininkę Kristiną Kirnienę. Kristina, papasakojo apie pirmuosius bendrijos žingsnius: susikūrimą, idėją, tikslus ir planus. Pokalbio metu taip pat išgirsite apie lietuvių gyvenimą Bergene ir bendrijos Vytis organizuojamą Joninių šventę.

Skelbiama atranka raštvedžio pareigybei užimti Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje. Atrinktam kandidatui bus mokama nustatyto dydžio pareiginė alga, siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį.

Lietuviai Norvegijoje »
branches creatures.jpg

2019 m. balandžio mėn. startavo Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje naujas projektas – laida podcast formatu „Lietuviai Norvegijoje“.

Lietuviai Norvegijoje »
1.jpg

Gerbiami tautiečiai,

Sveikiname visus su vasaros pradžia ir pristatome birželio mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“.

Lietuviai Norvegijoje »

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos garbės konsulate Trondheime adresu: Schultz gt. 1, 7013 Trondheim, Norge

Konsulinės misijos laikas:

Gegužės 18 d. (šeštadienis)           9.00 - 12.00 val. ir 13.00-17.00

Konsulinės naujienos »

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos garbės konsulate Stavangeryje adresu: Madlastokken 5, 4042 Hafrsfjord, Norge

Konsulinės misijos laikas:

Gegužės 24 d. (penktadienis)        13.00-17.00

 

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata