Registracija internetu konsulinėms paslaugoms ambasadoje gauti

Sukurta 2018.03.01 / Atnaujinta 2021.04.08 13:25

Dėl covid-19 pandemijos metu išaugusio konsulinių paslaugų poreikio, informuojame, kad registracijai dėl pasų keitimo arba išdavimo vietų nebėra iki 2021 m. liepos 30 d. Dėl galimų atsilaisvinusių vietų, asmenys turi tikrinti informaciją individualiai konsulinių paslaugų registracijos sistemoje. Registracija vizitams telefonu arba el. paštu nėra vykdoma. 

Registracija rugpjūčio mėnesiui bus atidaryta birželio antrą savaitę. Maloniai prašome sekti informaciją registracijos internetu sistemoje.  

Kitos paslaugos liepos mėn. – konsulinės pažymos, gyvenamosios vietos deklaravimas, civilinės metrikacijos įrašų išrašų išdavimas, santuokų registravimas, apostilės, bus teikiamos tik paštu pagal teisės aktais reglamentuotas tvarkas.

Liepos mėnesį vizitams dėl įgaliojimų pasirašymo (bus tvirtinami tik dėl palikimo priėmimo/atsisakymo), kitų notarinių veiksmų, pranešimų dėl pilietybės atsisakymo bus registruojama atskirai el. paštu [email protected].

Informuojame, kad konsulinėms paslaugoms ambasadoje galite registruotis čia - nuoroda:  https://keliauk.urm.lt/consult-registration.

SVARBU: 

Siekiant užtikrinti saugų asmens tapatybės dokumentų atsiėmimą, nuo 2021 m. sausio mėn. iki tol, kol tęsis COVID-19 pandemija, naujai užpildžiusiems prašymus išduoti pasą ar ATK, pagamintus dokumentus bus galima atsiimti tik paštu. Kreipiantis dėl paso keitimo/išdavimo, vizito metu turite pateikti vieną voką su pašto ženklais ir sekimo numeriu. Kreipiantis dėl asmens tapatybės kortelės turite pateikti du apmokėtus vokus su sekimo numeriais.

Skubiai prireikus asmens grįžimo pažymėjimo (AGP) kelionei į Lietuvą ar skubaus notarinio veiksmo, kaip dokumento nuorašo patvirtinimas, parašo tikrumo patvirtinimas ir pan. (išskyrus įgaliojimus), maloniai prašome kreiptis tel. +47 221 292 00 arba el. paštu [email protected]

Svarbi informacija dėl asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad covid-19 pandemijos metu ypač išaugo asmens grįžimo pažymėjimo (AGP) išdavimo kelionei į Lietuvą poreikis.

Maloniai prašome prieš kelionę į Lietuvą, kelionės planą suderinti su ambasada el. paštu [email protected], priešingu atveju negalėsime Jums garantuoti, kad AGP išduosime Jums patogiu metu.

Prieš atvykstant vizito dėl AGP išdavimo, rekomenduojame turėti užsipildžius prašymą išduoti AGP ir su savimi turėti dvi asmens nuotraukas bei kitus būtinus dokumentus.

Išsamią informaciją apie AGP išdavimo tvarką rasite čia.

SVARBU:   

LANKYTOJŲ SKAIČIUS YRA NURODOMAS ASMENŲ, KURIŲ DOKUMENTAI BUS PATEIKTI KONSULINEI PASLAUGAI GAUTI. VIENAM IŠ TĖVŲ ATVYKSTANT KARTU SU VAIKU DĖL JO DOKUMENTO KEITIMO, ŽYMIMA, KAD LANKYTOJAS BUS 1 ASMUO.

 

Naujienlaiškio prenumerata