Registracija internetu konsulinėms paslaugoms ambasadoje gauti

Sukurta 2018.03.01 / Atnaujinta 2024.02.14 14:16

Informuojame, kad konsulinėms paslaugoms ambasadoje galite registruotis čia. Pirmą kartą registruojantis būtina susikurti vartotojo paskyrą ir tada registruotis paslaugai. Atkreipkite dėmesį, kad registruojamasi paslaugai Lietuvos Respublikos ambasadoje Osle, o ne kitoje diplomatinėje atstovybėje ar konsulate.

Registracija paslaugoms 2024 m. balandžio pirmai pusei (nuo balandžio 2 d. iki balandžio 12 d.) bus atidaryta 2024 m. kovo 1 d. 10:00 val. Norvegijos laiku. Dėl galimų atsilaisvinusių vietų, asmenys turi tikrinti informaciją individualiai konsulinių paslaugų registracijos sistemoje.

Dėl konsulinių pažymų, gyvenamosios vietos deklaravimo, civilinės metrikacijos įrašų išrašų išdavimo, santuokų registravimo, apostilių galima kreiptis ir tradiciniu paštu pagal teisės aktais reglamentuotas tvarkas.

SVARBU: 

Siekiant užtikrinti saugų asmens tapatybės dokumentų atsiėmimą, nuo 2021 m. sausio mėn. iki tol, kol tęsis COVID-19 pandemija, naujai užpildžiusiems prašymus išduoti pasą ar ATK, pagamintus dokumentus rekomenduojame atsiimti paštu. Kreipiantis dėl paso keitimo/išdavimo, vizito metu turite pateikti vieną voką su pašto ženklais (pašto ženklų suma priklauso nuo voko svorio, tačiau įprastai pasui siųsti užtenka mokėti už voką 235 NOK, „burbuliniai“ vokai – 270 NOK) ir sekimo numeriu. Kreipiantis dėl asmens tapatybės kortelės turite pateikti du apmokėtus vokus su sekimo numeriais. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kiekvienam pasui/ATK reikalingas atskiras vokas (kiekvienam asmeniui arba kiekvienam šeimos nariui reikalingas atskiras vokas).

Skubiai prireikus asmens grįžimo pažymėjimo (AGP) kelionei į Lietuvą ar skubaus notarinio veiksmo, kaip dokumento nuorašo patvirtinimas, parašo tikrumo patvirtinimas ir pan. (išskyrus įgaliojimus), maloniai prašome kreiptis tel. +47 221 292 00 arba el. paštu [email protected]

Prieš atvykstant vizito dėl AGP išdavimo, rekomenduojame turėti užsipildžius prašymą išduoti AGP ir su savimi turėti dvi asmens nuotraukas bei kitus būtinus dokumentus.

Išsamią informaciją apie AGP išdavimo tvarką rasite čia.

SVARBU:   

LANKYTOJŲ SKAIČIUS YRA NURODOMAS ASMENŲ, KURIŲ DOKUMENTAI BUS PATEIKTI KONSULINEI PASLAUGAI GAUTI. VIENAM IŠ TĖVŲ ATVYKSTANT KARTU SU VAIKU DĖL JO DOKUMENTO KEITIMO, ŽYMIMA, KAD LANKYTOJAS BUS 1 ASMUO.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha