Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas

Sukurta 2019.06.17 / Atnaujinta 2019.06.17 13:45
   received_2269219873175001.jpeg Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas
   Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas
   Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas
   received_308439113439382.jpeg Zadare – susitikimas su miesto meru ir šokių festivalio atidarymas

   Birželio 15 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zadare susitiko su šio miesto meru Branko Dukić ir kartu su Lietuvos garbės konsule Rima Koić atidarė tarptautinį šokių festivalį, kuriame dalyvavo šokių grupės iš visos Lietuvos.

   Susitikime aptartos kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo galimybės. Ambasadorė pristatė verslo aplinką Lietuvoje, ekonominę šalies raidą ir tendencijas, išreiškė poreikį stiprinti Lietuvos ir Kroatijos ryšius savivaldybių lygiu.

   J. Raguckienė pasidžiaugė, kad bendradarbiaujant miesto savivaldybei ir Lietuvos garbės konsulei Zadare R. Koić pavyko surengti tarptautinį šokių festivalį „Adriatic Zadar open“, subūrusį daugiau kaip 300 dalyvių. Anot jos, tai didelė šventė miesto gyventojams ir svečiams, bei puiki proga puoselėti ir vystyti Lietuvos ir Kroatijos draugystę.

   „Tikiuosi, kad šis Lietuvą ir Kroatiją suartinantis kultūrinis renginys taps kasmetiniu ir tęstiniu“, – atidarydama festivalį pažymėjo J. Raguckienė.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   191112 Interliber Disput.JPG

   Lapkričio 12 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė dalyvavo didžiausios šalyje kasmetinės knygų mugės „Interliber“ atidaryme Zagrebe. Ambasadorė aplankė lietuvių autorių knygas pristatančių leidyklų stendus, domėjosi jų leidybiniais planais.

   Dvišaliai santykiai » Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
   IMG_3511.JPG

   Lapkričio 7 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė dalyvavo iškilmingame Birštono ir Lipiko miestų bendradarbiavimo sutarties pasirašyme.

   Dvišaliai santykiai »
   DSC_7639.JPG

   Lapkričio 6 dieną Lietuvos ambasada Kroatijoje dalyvavo Varaždino miesto muziejuje rengiamame kassavaitinių renginių cikle „Trečiadienis muziejuje“, kuris šįkart buvo skirtas Baltijos kelio 30-mečiui.

   Atstovybių naujienos »
   DSC_7289.JPG

   Spalio 9 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zagrebo universitete studentus pasveikino su mokslo metų pradžia ir ta proga Humanitarinių mokslų fakultetui įteikė lietuviškų knygų rinkinį bei atidarė Baltijos kelio 30-mečiui skirtą parodą.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   photo-124_m.jpg

   Spalio 1 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė dalyvavo Zagrebo „Mimaros“ dailės muziejaus tradiciniame renginyje – kaklaraiščio ambasadoriaus skyrimo ceremonijoje, kurią rengia visuomeninė organizacija „Academia Cravatica“.  Artėjant Kroatijos pirmininkavimui ES 2020 metais, ceremonijoje pristatyti ir anksčiau pirmininkavusių šalių, tarp jų - Lietuvos, kaklaraiščiai bei skarelės.

   190920 Suomijos ir Lietuvos ambasadų darbuotojai.jpg

   Rugsėjo 20 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė susitikime su Suomijos ambasadoriumi Kroatijoje Risto Piipponenu aptarė svarbiausius pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai užduotis ir iššūkius. Ambasadoriai  taip pat aptarė artėjantį Kroatijos pirmininkavimą ES Tarybai 2020-aisias.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata