Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
001 Ministro susitikimas su Armėnijos Saugumo Tarybos Sekretoriumi.JPG

Balandžio 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Armėnijos Saugumo Tarybos Sekretoriumi Armen Grigoryan. Susitikimo metu buvo aptartos Armėnijos vykdomos demokratinės reformos ir saugumo situacija Armėnijoje bei Pietų Kaukazo regione.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Picture1.jpg

Balandžio 15 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiks su Nyderlandų užsienio reikalų ministre Hanke Bruins Slot, su darbo vizitu viešinčia Lietuvoje. Susitikimo metu ministrai aptars tolesnės paramos Ukrainai stiprinimo galimybes, NATO rytinio flango saugumo stiprinimo priemones, dvišalius Lietuvos ir Nyderlandų santykius.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
003 Ministras G. Landsbergis susitiko su Kroatijos URM.JPG

Balandžio 11 d. užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministru Gordan Grlić Radman. Susitikimo metu buvo aptarta parama Ukrainai, saugumo ir gynybos klausimai, pasiruošimas liepos mėnesį Vašingtone vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui bei Europos Sąjungos (ES) darbotvarkė.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga » NATO ir tarptautinis saugumas »
G. Landsbergis Gotlande bet kokie kiti scenarijai nei Ukrainos pergalė turės rimtų padarinių Europos saugumui (5)-min.jpeg

Balandžio 9-10 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Visbyje, Švedijoje, dalyvavo Šiaurės ir Baltijos šalių aštuoneto (angl. Nordic-Baltic Eight, NB8) užsienio reikalų ministrų susitikime, kuriame buvo aptarti regioninio saugumo, pasirengimo NATO viršūnių susitikimui Vašingtone, NB8 glaudesnio bendradarbiavimo klausimai, taip pat Rusijos karas prieš Ukrainą bei efektyvesnė, strategiškesnė parama šiai agresiją patiriančiai šaliai. 

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai » NATO ir tarptautinis saugumas »
2024  02 23 JT JAV Niujorkas (3).png

Balandžio 3–4 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus 75-metį mininčios NATO užsienio reikalų ministrų susitikime Briuselyje, Belgijoje.

Užsienio reikalų ministro veikla » NATO ir tarptautinis saugumas »

Kovo 25 dieną viename įtakingiausių JAV tyrimų centrų – Hadsono institute (angl. Hudson Institute) – Lietuvos diplomatijos vadovas drauge su Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrais dalyvavo diskusijoje apie tai, kaip Baltijos šalys vertina Europos saugumo situaciją.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
001 Vizitas pas Blinken.JPG

Kovo 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis kartu su kolegomis iš Latvijos ir Estijos susitiko su JAV valstybės sekretoriumi Antoniu Blinkenu.

Situacija Ukrainoje » Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
019 Apdovanojimai ambasadoje Vasingtone.JPG

Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vizito JAV metu Lietuvos diplomatijos žvaigždėmis apdovanojo tris žymias saugumo politikos ekspertes – Anne Applebaum, Heather Conley ir Karen Donfried.

Užsienio reikalų ministro veikla »
001 Pensilvanijos nacionalinė gvardija.JPG

Kovo 23 d. užsienio reikalų ministras G. Landsbergis vizito JAV metu susitiko su Pensilvanijos nacionalinės gvardijos (PANG) kariais. 

Užsienio reikalų ministro veikla »
008 Ministras su studentais.JPG

Kovo 22 d. Lietuvos užsienio reikalų ministras susitiko su Gettysburgo koledžo studentais ir dėstytojais.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
004 Ministras su Pensilvanijos gubernatoriumi.JPG

Kovo 22 d. Lietuvos užsienio reikalų ministras susitiko su Pensilvanijos gubernatoriumi Josh Shapiro. 

Užsienio reikalų ministro veikla »

Kovo 22-25 dienomis, vizito JAV metu, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus diskusijose, kuriose aptars esamą saugumo situaciją ir paramą Ukrainai.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
G. Landsbergis  įteikė apdovanojimą T. Snyderiui (2).JPG

Kovo 21 dieną, vizito JAV metu, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis įteikė apdovanojimą Jeilio universiteto profesoriui, istorikui  Timothy Snyderiui.

„Jūsų darbai primena, kodėl nevalia pamiršti istorijos. Dėkoju jums už tai, kad savo žodžiais ir knygomis ne tik primenate pasauliui mūsų regiono istoriją, bet ir ginate Ukrainą“, – įteikdamas T. Snyderiui ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžių sakė G. Landsbergis.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
20240321_094319.jpg

Kovo 21 d.  dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis apsilankė kompanijai Lockheed Martin priklausančioje gamykloje „Sikorsky Aircraft Corporation“.

Užsienio reikalų ministro veikla »
Daugiau naujienų