Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras Linas Linkevičius vyksta į Kroatiją

Sukurta 2019.06.05 / Atnaujinta 2019.06.05 09:17

Birželio 5-7 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su oficialiu vizitu lankysis Zagrebe, Kroatijoje. 

Vizito metu numatomi dvišaliai susitikimai su Kroatijos prezidente Kolinda Grabar-Kitarovič, ministru pirmininku Andrejumi Plenkovičiumi, užsienio ir Europos reikalų ministre Marija Pejčinovič Burič, Parlamento atstovais. Susitikimų metu planuojama aptarti abiem šalims aktualius NATO ir Europos Sąjungos saugumo politikos, kovos prieš kibernetines atakas ir hibridines grėsmes, energetinio saugumo, Rytų kaimynystės ir ES plėtros klausimus.

Vizito  metu L. Linkevičius  taip pat dalyvaus Lietuvos ambasados Kroatijoje atidarymo ceremonijoje.

Lietuva ir Kroatija diplomatinius santykius užmezgė 1992 metais.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
200221 Radman Raguckienė2.jpg

Vasario 21 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zagrebe susitiko su Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministru Gordanu Grličiumi Radmanu.

Atstovybių naujienos »
111.JPG

Vasario 12 dieną Zagrebe (Kroatijoje) surengtas lietuviško romano „Kvėpavimas į marmurą“ pristatymas ir susitikimas su knygos autore Laura Sintija Černiauskaite bei į kroatų kalbą knygą išvertusia vertėja Mirjana Bračko.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
DSCF8787.jpg

Sausio 29 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zagrebe susitiko su Kroatijos prekybos rūmų prezidentu Luka Burilovićiumi, su kuriuo aptarė dvišalės prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo tendencijas.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
333.jpg

Gruodžio 30 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė dalyvavo Knino mieste vykusiose Kroatijos antrojo kontingento karių, kurie prisijungs prie NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės Lietuvoje, išlydėtuvėse.

Daugiašaliai santykiai » NATO ir tarptautinis saugumas »
191216 Susitikimas su Zagrebo arkivyskupui kardinolu Bozanič2.jpg

Gruodžio 16 dieną Zagrebe (Kroatijoje) Lietuvos ambasadorė Jūratė Raguckienė susitiko su Zagrebo arkivyskupu metropolitu, kardinolu Josipu Bozaničiumi, su kuriuo aptarė puikius Lietuvos ir Kroatijos santykius, abiejų šalių katalikų ryšius bei bendradarbiavimą įvairiose srityse, kuriose indėlį galėtų turėti katalikų bažnyčia.

Atstovybių naujienos »

Gruodžio 5 dieną Zagrebe užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius susitiko su 2020 metų sausio 1 dieną pirmininkavimą Europos Sąjungos (ES) Tarybai pradedančios Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministerijos valstybės sekretore Andreja Metelko-Zgombić.

Daugiašaliai santykiai »