Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
20231127_125534.jpg

Lapkričio 27 dieną užsienio reikalų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje prekybos klausimais, kurioje buvo aptartas ES ir JAV bendradarbiavimas prekybos srityje, pasirengimas  Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) 13-ajai ministrų konferencijai, šiuo metu vykstančios ES derybos dėl laisvosios prekybos susitarimų ir prekybinių sankcijų Rusijai įgyvendinimas.

Europos Sąjunga »
089 Geriausių magistro darbų apdovanojimas.JPG

Lapkričio 23 dieną Užsienio reikalų ministerijoje buvo apdovanoti magistro darbų konkurso „Geriausi magistro darbai Europos Sąjungos politikos formavimo ir įgyvendinimo tematika“ laureatai.

Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »
IMG_1113.jpg

Lapkričio 21 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas Europos Sąjungoje (ES) Arnoldas Pranckevičius dalyvavo ES Užsienio reikalų taryboje vystomojo bendradarbiavimo klausimais. Posėdžio metu aptarti ES paramos Afrikoje klausimai, Ukrainos rėmimo priemonė, situacija Palestinoje, Pasaulio banko grupės reforma.

Europos Sąjunga »

Vėlų lapkričio 20 dienos vakarą ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo neeilinėje Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų vaizdo konferencijoje dėl padėties Izraelyje ir Artimųjų Rytų regione.

Europos Sąjunga »
28bbee2b-5b12-4bff-8ff6-d82b8f181b74.jpg

Lapkričio 15 dieną užsienio reikalų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų taryboje (BRT), kurios metu už ES reikalus atsakingi valstybių narių ministrai daugiausiai tarėsi dėl ES plėtros ir ateities.

Situacija Ukrainoje » Europos Sąjunga »
Capture.PNG

Lapkričio 13 dieną Briuselyje užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje ministrai tarėsi, kaip toliau remti Ukrainą kovoje su Rusijos agresija ir stiprinti Rusijos izoliaciją tarptautinėse organizacijose, aptarė ES pastangas mažinant įtampas tarp Azerbaidžano ir Armėnijos, diskutavo dėl ES įsitraukimo siekiant užkirsti kelią konflikto Artimųjų rytų regione išsiplėtimui.

Europos Sąjunga »
G. Landsbergis URT Briuselyje (1).jpeg

Šiandien, lapkričio 13 dieną, Briuselyje vyksta Europos Sąjungos užsienio reikalų taryba.

„Neturime suteikti  Putinui vilties, kad jo pergalė yra įmanoma. Turime aiškiai suprasti, kad atsakomybe už tai, kaip padėsime Ukrainai, ir už tai, ar pavyks Ukrainai laimėti, dalinsimės  visi“, – sakė Lietuvos diplomatijos vadovas.

Situacija Ukrainoje » Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
URT.png

Lapkričio 13 dieną Briuselyje užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje numatomos diskusijos apie Rusijos agresiją prieš Ukrainą, Azerbaidžano-Armėnijos konfliktą, situaciją Izraelyje ir regione bei ES ekonominio saugumo užsienio politikos dimensijos aspektus.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
BRT.jpg

Spalio 24 dieną užsienio reikalų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvavo Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų taryboje, kurios metu diskutuota dėl ateinančios Europos Vadovų Tarybos išvadų.  

Europos Sąjunga »
Capture.PNG

Spalio 23 dieną Liuksemburge vyko Užsienio reikalų taryba (URT), kurioje Europos Sąjungos (ES) ministrai diskutavo apie Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą, Azerbaidžano-Armėnijos konfliktą, situaciją Izraelyje bei kitus aktualiausius klausimus.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje numatomos diskusijos apie Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą, Azerbaidžano-Armėnijos konfliktą ir situaciją Izraelyje bei regione. Ministrai taip pat aptars aktualius užsienio politikos klausimus: situaciją Sahelio regione, Kosove ir ES Vyriausiojo Įgaliotinio J. Borrell vizitą Kinijoje.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
UR ministras G. Landsbergis Omane.jpeg

Spalio 10 dieną Omane įvyko neeilinė Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų vaizdo konferencija dėl situacijos Artimųjų Rytų regione po teroristinės grupuotės „Hamas“ išpuolio prieš Izraelį.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
004 Ministras G. Landsbergis Omane.JPEG

Spalio 10 dieną ES-Persijos įlankos šalių taryboje užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Baltijos valstybių vardu pasisakė dėl Rusijos karo agresijos prieš Ukrainą globalių pasekmių. G. Landsbergis pabrėžė, kad Rusijos pradėtas karas Ukrainoje yra karas ir prieš visą laisvąjį pasaulį.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »
Copy of Ministro anonsiniai i soc.tinklus_LT.png

Spalio 10 dieną vyks neeilinė Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų vaizdo konferencija dėl situacijos Izraelyje ir Artimųjų Rytų regione.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
Daugiau naujienų