Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje ir Norvegijos Lietuvių FOTOklubas sausio 24 d. 18 val. kviečia į Andriaus Repšio fotografijų parodos „Paukščio akimis“ atidarymą ambasadoje.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Sausio 11 d.  LR ambasadoje Norvegijos Karalystėje vyko renginiai skirti Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Maloniai kviečiame vaikus ir suaugusius dalyvauti Laisvės gynėjų dienai skirtuose renginiuose sausio 11 d. LR ambasadoje Norvegijos Karalystėje.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Šeštadienį „Lietuvių dienas Norvegijoje 2019“ vainikavo Šv. Olafo katalikų katedroje vykęs Šv. Kalėdų padėkos koncertas su kameriniu orkestru „NIKO“. Į koncertą sugužėjo daugiau nei 300 žmonių: lietuvaičių, norvegų, Lietuvos ir Norvegijos savivaldų, „Rotary“ klubo atstovų, diplomatų.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Advento Rytmetys'19 Įkelta2019.11.30

Lapkričio 30 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje skambėjo Advento dainos, kunigo Valdemaro Lisovskio prasmingi žodžiai, vaikų juokas...

Istorinė, kultūros diplomatija »

Paraiškos teikiamos iki gruodžio 9 d. Pagrindinis šios finansavimo programos tikslas – programos „Globali Lietuva“ idėjos kultūros srityje sklaida, skatinant bendras Lietuvos ir užsienio lietuvių kūrėjų kultūros iniciatyvas. Tarp galimų pareiškėjų kviečiamos ir užsienyje veikiančios lietuvių organizacijos. Šiai kultūros programai 2020 m. numatyta 150 tūkst. eurų.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu skelbia konkursą teikti paraiškas 2020 m. intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursams. Kursų trukmė – 1 mėnuo. Atrinktiems kursų dalyviams bus skiriama 570 Eur/mėn. stipendija ir apmokėtas kursų mokestis. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos nebus padengiamos, jas turės apsimokėti pats kursų dalyvis.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Paskutinįjį rugsėjo penktadienį Lietuvos Respublikos ambasada Osle pakvietė mažuosius menininkus ir jų tėvelius į piešimo pamoką su iš Lietuvos atvykusiu dailininku, pedagogu, 100, 200 litų banknotų nominalų autoriumi – Ryčiu Valantinu. Pamokoje dailininkas supažindino su kompozicijos ir piešimo pagrindais. Ambasada ir renginio svečiai dėkoja dailininkui Ryčiui Valantinui už skirtą laiką.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Naujų mokslo metų proga Lietuvos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia mažuosius kūrėjus į Piešimo pamoka su iš Lietuvos atvykstančiu dailininku, 100, 200 litų banknotų nominalų autoriumi – Ryčiu Valantinu . Pamokoje dailininkas supažindins su kompozicijos ir piešimo pagrindais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata