Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Pristatome antrąjį „Lietuviai Norvegijoje“ rubrikos D.U.K. „Dirbantiems Norvegijoje su Daina Bogdaniene“ sezoną! Pirmoji šio sezono tema – Įsidarbinimas Norvegijoje.

Lietuviai Norvegijoje »

Pristatome spalio mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“.

Lietuviai Norvegijoje »

Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite eteryje išgirsite: Norvegijos vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos naujienas, aktualias apie lietuvius dirbančius Norvegijoje ir artimiausių renginių anonsus.

Lietuviai Norvegijoje »

Paskutinįjį rugsėjo penktadienį Lietuvos Respublikos ambasada Osle pakvietė mažuosius menininkus ir jų tėvelius į piešimo pamoką su iš Lietuvos atvykusiu dailininku, pedagogu, 100, 200 litų banknotų nominalų autoriumi – Ryčiu Valantinu. Pamokoje dailininkas supažindino su kompozicijos ir piešimo pagrindais. Ambasada ir renginio svečiai dėkoja dailininkui Ryčiui Valantinui už skirtą laiką.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Šios savaitės Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite eteryje išgirsite: Norvegijos politikos, ekonomikos naujienas, aktualias apie lietuvius dirbančius Norvegijoje ir artimiausių renginių anonsus.

Lietuviai Norvegijoje »

Lietuvių Profesionalų klubas Osle (LPO - Lithuanian Professionals in Oslo) organizavo renginį „Make Oceans Blue Again“ Oslo Inovacijų savaitėje 2019.

Lietuviai Norvegijoje »

Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite eteryje išgirsite Norvegijos vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos naujienas, aktualią informaciją ir ateinančios savaitės renginių anonsus.

Lietuviai Norvegijoje »

Naujų mokslo metų proga Lietuvos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia mažuosius kūrėjus į Piešimo pamoka su iš Lietuvos atvykstančiu dailininku, 100, 200 litų banknotų nominalų autoriumi – Ryčiu Valantinu . Pamokoje dailininkas supažindins su kompozicijos ir piešimo pagrindais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Santuokų registravimas Įkelta2019.09.17

Š. m. spalio mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Konsulinės naujienos »
Santuokų registravimas Įkelta2019.09.16

Š. m. rugsėjo mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Konsulinės naujienos »

Laidoje „Lietuviai Norvegijoje“ kalbiname sensacingiausią Lietuvos atlikėją Egidijų Dragūną – Selą (Egidijus Dragunas) prieš jo pasirodymą Norvegijos sostinėje. Jis pasidalino įspūdžiais apie Oslą, Skandinavų muziką, koncertinius turus lietuvių bendruomenėms pasaulyje. Interviu metu E. Dragūnas išsakė mintis apie savo gyvenimo būdą, tautiečius svetur ir globalėjančią Lietuvą.

Lietuviai Norvegijoje »

 

Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite eteryje išgirsite apie Norvegijos savivaldos rinkimus, Vyriausybės naujienas, aktualią informaciją apie lituanistines mokyklas, gyvenimą Norvegijoje ir renginių anonsus.

Lietuviai Norvegijoje »

Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite eteryje išgirsite apie Norvegijos savivaldos rinkimus, Barnevernet, viešųjų kelių administracijos ir kitas aktualias pirmosios rugsėjo savaitės naujienas ir renginių anonsus.

Gerbiami tautiečiai,

Pristatome dar vieną naują ,,Lietuviai Norvegijoje” rubriką: ,,Misija – tėvystė: Vaikų auklėjimo ir tėvystės ypatumai Norvegijoje”. Rubrikoje kalbėsime, kokie Lietuvos ir Norvegijos vaiko teisų apsaugos sistemų panašumai ir skirtumai; kas yra mitai, o kas – faktai; suteiksime įvairiausią informaciją tėvams apie vaikų švietimą, auklėjimą, ugdymą Norvegijoje.

Lietuviai Norvegijoje »

Gerbiami tautiečiai,

pristatome rugsėjo mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“.

Lietuviai Norvegijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata