Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Liepa1.jpg

Gerbiami tautiečiai,

pristatome liepos mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“. Šio mėnesio numeryje skaitykite:

branches creatures.jpg

Dešimtojoje laidoje „Lietuviai Norvegijoje“  turizmo sektoriaus atstovai iš Klaipėdos, Palangos ir Neringos regionų ne tik pristato Oslo žurnalistams ir tinklaraštininkams pajūrio regioną, supažindina su lietuviško maisto paveldu, bet ir papasakoja, kaip pasikeitė šis regionas ir kokios vyraujančios  atostogų tendencijos.

branches creatures.jpg

Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje projektas „Lietuviai Norvegijoje“ įgauna pagreitį. Pristatome naują rubriką Lietuviai Norvegijoje / D.U.K. Dirbantiems Norvegijoje su Daina Bogdaniene. Išgirsite daug naudingos informacijos apie darbo santykius Norvegijoje, kurią suteiks Darbo inspekcijos ir Paslaugų centro užsieniečiams darbuotoja Daina Bogdanienė.

branches creatures.jpg

Devintojoje LR ambasados Norvegijos Karalystės laidoje „Lietuviai Norvegijoje“ kalbiname naujai susikūrusios Hordalando Lietuvių Bendrijos „Vytis" pirmininkę Kristiną Kirnienę. Kristina, papasakojo apie pirmuosius bendrijos žingsnius: susikūrimą, idėją, tikslus ir planus. Pokalbio metu taip pat išgirsite apie lietuvių gyvenimą Bergene ir bendrijos Vytis organizuojamą Joninių šventę.

Skelbiama atranka raštvedžio pareigybei užimti Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje. Atrinktam kandidatui bus mokama nustatyto dydžio pareiginė alga, siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį.

Lietuviai Norvegijoje »
branches creatures.jpg

2019 m. balandžio mėn. startavo Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje naujas projektas – laida podcast formatu „Lietuviai Norvegijoje“.

Lietuviai Norvegijoje »
1.jpg

Gerbiami tautiečiai,

Sveikiname visus su vasaros pradžia ir pristatome birželio mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“.

Lietuviai Norvegijoje »

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos garbės konsulate Trondheime adresu: Schultz gt. 1, 7013 Trondheim, Norge

Konsulinės misijos laikas:

Gegužės 18 d. (šeštadienis)           9.00 - 12.00 val. ir 13.00-17.00

Konsulinės naujienos »

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos garbės konsulate Stavangeryje adresu: Madlastokken 5, 4042 Hafrsfjord, Norge

Konsulinės misijos laikas:

Gegužės 24 d. (penktadienis)        13.00-17.00

 

Konsulinės naujienos »
FOTO0.jpg.jpeg

Balandžio 6 - ąją Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje vyko Norvegijos lietuvių bendruomenių tarybos metinis suvažiavimas, kurio metu buvo aptarta 2018 m. tarybos veikla, Pasaulio Lietuvių Bendruomenės rinkimų kampanija #MūsųMetasDABAR ir ateities planai.

Lietuviai Norvegijoje »

Kviečiame Norvegijos Karalystėje gyvenančius Lietuvos Respublikos piliečius registruotis ir dalyvauti gegužės mėn. vyksiančiuose rinkimuose ir referendumuose. Norėdami užsiregistruoti, pateikite rinkėjo registracijos prašymą elektroninėje registracijos sistemoje: https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija 

Lietuviai Norvegijoje »
54518910_2202367233414236_2530188847803793408_o.jpg

Kovo 9 d. Lietuvos Respublikos ambasados Osle patalpose, bendradarbiaujant su Oslo Lietuvių Bendruomene, surengtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

53533175_2202363486747944_1488046927856533504_o.jpg

Kovo 8 – ąją Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje kartu su Oslo lituanistinė mokykla „Gintaras” kvietė lietuvius rašyti Nacionalinį diktantą. Tai tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. 2019-aisiais Nacionalinis diktantas organizuojamas jau 12-ą kartą.

Lietuviai Norvegijoje »

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Lietuviai Norvegijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata