Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Kovo 2 d. bendromis Lietuvos ambasados Norvegijoje, Norvegijos-Lietuvos prekybos rūmų Vilniuje ir Lietuvos–Norvegijos prekybos rūmų Osle pastangomis, bendradarbiaujant su eksporto skatinimo agentūra Versli Lietuva surengtas informacinių ir komunikacinių technologijų sektoriui skirtas vebinaras „Norvegija – Lietuva: IT partnerystės kodas“.

Sugriežtintos taisyklės dėl apriboto atvykimo į Norvegiją, galiojusios iki vasario 28 d., yra pratęstos.

Santuokų registravimas Įkelta2021.03.01

Š. m. kovo mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Lietuviai Norvegijoje »

Lietuvos ambasados Norvegijoje iniciatyva 2021 m. vasario 24 d. surengtas nuotolinis susitikimas su lietuvių bendruomenių pirmininkais ir atstovais Norvegijoje dėl konsulinių paslaugų teikimo iššūkių pandemijos laikotarpiu ir galimybių didinti konsulinių paslaugų teikimo apimtis.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Šimtųjų Lietuvos nepriklausomybės pripažinimo metinių ir trisdešimtųjų atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės pripažinimo metinių proga Norvegijos visuomenei pristatoma modernioji Lietuva.  

Praėjusiais metais pradėtą kelionę po Norvegiją tęsia fotografo Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva: ateitis“.   

Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Nuo vasario 20 d. 10:00 val. įsigalioja naujos išimtys dėl atvykimo į šalį dirbantiems Norvegijoje.

Norvegijos vyriausybė priėmė sprendimą dėl išimties taikymo būtinai reikalingiems darbuotojams, užtikrinant sklandžią ir nuolatinę veiklą šalies pramonėje bei versle. Atkreipiama dėmesį, kad ne visi dirbantys Norvegijoje galės atvykti į šalį naudojant šią išimtį.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos Respublikos ambasadorius Norvegijos Karalystėje Jonas Paslauskas sveikina artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »

Vasario 16 d., antradienį, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs – švenčiama Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Vasario 11 d. įvyko Lietuvos ambasadoriaus Norvegijos Karalystėje Jono Paslausko ir komercijos atašė Norvegijoje Dariaus Budrio surengtas internetinis susitikimas su Lietuvos verslo vadovų klubu.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Norvegijoje »

Švedijos vyriausybė priėmė nutarimą, kad iki kovo 31 d. pratęsiamas draudimas atvykti į Švediją iš Norvegijos, Danijos ir Jungtinės Karalystės.

 

Užsienio politika ir diplomatija »

Norvegijos vyriausybės sprendimu, sugriežtintos taisyklės dėl apriboto atvykimo į šalį pratęsiamos iki vasario 28 d. Tik asmenys, nuolat gyvenantys Norvegijoje, t. y. turintys ID numerį ir dokumentą, patvirtinantį asmens gyvenamąją vietą, (norv. bostedsattest), bus įleidžiami į šalį.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nuoširdžiai sveikina Jus artėjančios Vasario šešioliktosios - Lietuvos valstybės atkūrimo diena proga ir kviečia vasario 16-19 d. pažiūrėti režisieriaus Karolio Kaupinio debiutinį filmą „Nova Lituania“.

Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Nuo vasario 8 d. griežtinamos koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonės keliautojams, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą. Į paveiktų šalių sąrašą įtrauktos visos pasaulio valstybės. Norvegija taip pat įtraukiama į šį sąrašą.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »

Šimtųjų Baltijos šalių nepriklausomybės pripažinimo metinių proga Norvegijos užsienio reikalų ministrė Ine Eriksen Søreide vasario 5 d. pakvietė į nuotolinį susitikimą Latvijos, Estijos ir Lietuvos ambasadorius Norvegijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata